Masážní ústní gel PRIMAdent

Masážní gel na dásně PRIMADENT Představujeme Vám novinku v péči o chrup, masážní gel PRIMADENT. Je účinným prostředkem, který pomáhá v předcházení zánětu dásní, jejich krvácivosti a vede k postupnému upevnění uvolňujících se zubů.
Příznivý účinek na dásně se projevuje již během několika dnů po aplikacích.

Složení
Účinnou složkou masážního gelu PRIMAdent je komplex proteinů s fluoridy, který vykázal neočekávaně pozitivní účinek na parodont. Obsahuje fluorid sodný, florid draselný, vodu, gelatin, 5-chloro-2methyl-4-isothiazolin-3-one a 2-methyl-4-isothiazolin-3-one.
Masážní gel PRIMADENT byl stomatologicky testován. Pozitivní účinky byly prokázány testy provedenými zubními lékaři. Přípravek je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR pod značkou HEM-3623-S314.10.97/38513.

Cena a balení
PRIMADENT Vám nabízíme pod objednacím kódem PD za cenu 63,- Kč bez DPH (75,- s 19% DPH). Baleno v tubě po 30 ml.
Více v naší nabídce.


Novinky
Mezizubní kartáčky OrHit bez koncovky

Mezizubní kartáčky OrHit bez koncovky Rozšířili jsme nabídku mezizubních kartáčků OrHit o 3 druhy kartáčků na dlouhém drátku. Tyto mezizubní kartáčky lze díky celkové délce 35 mm pohodlně držet přímo v ruce. Kartáčky je možné upevnit i do rukojetí řady výrobců.
Mezizubní kartáčky OrHit bez koncovky dodáváme ve velikostech PC Ø 0,4/2,0 mm, typ OH 11-D (průměrem vláken odpovídá kartáčku OH 11 s bílou koncovkou), PC Ø 0,5/2,0 mm, typ OH 16-D (průměrem vláken odpovídá kartáčku OH 16 s modrou koncovkou) a PC Ø 0,5/2,0-4,0 mm, kužel, typ OH 19-D (průměrem vláken odpovídá kartáčku OH 19 s oranžovou koncovkou).
Kartáčky bez koncovky jsou nabízeny v 5-ti kusovém nebo výhodnějším 10-ti kusovém balení.


Krytka k mezizubním kartáčkům OrHit

Krytka k mezizubním kartáčkům OrHit Krytka k mezizubním kartáčkům OrHit Do každého balení "komplet" je navíc ZDARMA přidávána praktická krytka, tedy aniž by se zvýšila cena kompletů.
Krytku lze použít jako ochranu kartáčků před poškozením či zaprášením a nebo také jako prodloužení délky rukojeti (velmi vhodné u cestovních rukojetí HS II a HS III).
Použitelná je však pro všechny druhy rukojetí OrHit.


BioOral

BioOral - přístroj pro bezlékovou světelnou léčbu BioOral – bez léků, bez bolesti, bez rizika. Moderní revoluční systém světelné terapie určený k účinné léčbě na tváři, rtech a v ústech.
Využívá vlastní patentově chráněnou technologii léčebných vlastností světelného paprsku užších frekvenčních pásem o vlnové délce 630 nm. Jako první na světě začal používat červeného světla určité vlnové délky. BioOral splňuje požadavky podle 93/42/EEC a je vyrobený dle ISO 9002.
Účinnost BioOralu prokázaly nejen dlouhodobé klinické testy, ale a to je podstatné, milióny spokojených pacientů na celém světě. Je určený pro domácí použití a nebyly zaznamenány nežádoucí vedlejší účinky.

Působnost
BioOral je velmi účinný pro léčbu paradentózy, gingivitidy, aft, herpes simplex (oparů), Zápachu z úst, komplikací neléčeného zubního kazu, zánětu dásní, zranění či poškození v oblasti úst, bolestí v krku nebo drobných poranění kůže.

Cena
Nový revoluční výrobek získate v našem obchodě za cenu 1 590,- Kč včetně 9% DPH. V našem Obchodě tento výrobek naleznete pod objednacím kódem BR.


Zubní nit OrHit

Zubní nit OrHit - voskovaná mentolová, dva druhy V rámci rozšiřování námi nabízeného sortimentu, jsem pro Vás připravili a zařadili do nabídky Zubní nitě OrHit. Nitě jsou voskované s mentolovou příchutí. Navíc máte možnost výběru hned ze dvou variant provedení. Jednak s kruhovým profilem (průřezem) nitě nebo s trojhranným.

Složení
Polypropylen, parafínový vosk, včelý vosk a mentol.

Cena a balení
Obě varianty zubní nitě OrHit jsou k dostání za cenu 39,70 Kč bez DPH (47,30 s DPH). Hledejte v našem Obchodě pod objednacími čísly 7016 a 7023. Délka nitě v dodávaném balení dosahuje 40 metrů.


Dentální balíček

Naše společnost pro Vás připravila zajímavou akční nabídku. Předmětem akce je sada dentálních výrobků, prodávaných společně pod názvem Dentální balíček.

Co obsahuje
Dentální balíček se skládá z těchto výrobků:

Kolik stojí
Balíček tedy obsahuje 14 samostaných výrobků, které by jste museli kupovat jednotlivě a hlavně za jiných finančních podmínek. Tím se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu, tedy k ceně. Celý Dentální balíček máte možnost koupit za vynikající akční cenu 599,- Kč (včetně DPH) !
Doba dodání je standardní. Zboží bude zasláno na dobírku (na fakturu při uvedení IČO případně DIČ). A navíc poštovné a balné zdarma! Objednací číslo dentálního balíčku je 602.


Zvýšená ochrana zubů při čištění

kartáček s ochrannou plastovou vrstvičkou Všechny mezizubní kartáčky OrHit mají nyní drátky držící nylonová vlákna potaženy vrstvičkou plastu. Nově upravený drátek je šetrný k zubní sklovině a dásním.

Tvorba a správa Hupi © 2001 - 2013