Podmínky

 Česko
 Slovensko (+ ostatní země Evropské unie)


 Česko

Podmínky doručení či vyzvednutí zboží
 

Vámi objednané zboží Vám bude zasláno obratem po obdržení objednávky. Zboží je zasíláno poštou na fakturu (po dohodě, možno pouze u podnikatelských subjektů) nebo dobírkou na místo určení nebo na uvedenou adresu objednavatele.
Zboží je možné také uhradit bankovním převodem na základně vystavení proforma faktury. Po obdržení požadované částky na účet naší společnosti bude objednané zboží zasláno doporučeně poštou. Máte-li zájem o tento způsob úhrady zboží, uveďte tak v objednávce.
Výše poštovného se liší dle skladby zboží v objednávce. Naše vlastní výrobky OrHit jsou cenově zvýhodněny. Pokud objednávka obsahuje pouze výrobky značky OrHit je použita nižší sazba poštovného viz. níže.

V případě, že cena naráz (1 objednávka) objednávaného zboží přesáhne 900,- Kč (včetně 21% DPH) po odečtení případných slev, je poštovné zdarma!

Balné je zdarma!

V případě zájmu je možno objednané zboží osobně vyzvednout v naší vzorkové prodejně v Plzni, Dobřanské ul. 104. Zde je možné platit hotově. Pokud máte zájem o osobní odběr, uveďte toto v mailové objednávce. Naše společnost Vás bude následně informovat, od kdy je možné si objednané zboží odebrat.

 

Sleva

Sleva bude vypočítána z celkové částky z vámi objednaného zboží bez DPH. Po té bude příslušná suma z této částky odečtena.
Sleva 10% pro zdravotnictví platí pro přírodní přípravky FAON. Neplatí pro ostatní sortiment zboží.
Jednotlivé typy slev nelze kombinovat (sčítat)!

 

Sleva s bonusovým programem Plzeňské karty

Plzeňská karta přináší svým uživatelům v rámci zkvalitnění a rozšíření služeb nový projekt nazvaný Bonusový program, do kterého se zapojila i naše společnost.
Všichni zákazníci, kteří se při nákupu prokáží jako držitel Plzeňské karty, získávají slevu 5% na veškerý sortiment v našem internetovém nebo kamenném obchodě.
Sleva se nevztahuje na poštovné či dopravné.

Výběr zboží

Jako základní vodítko pro výběr zboží slouží menu po levé straně našeho internetového obchodu. V něm jsou systematicky seřazeny námi nabízené produkty (mezizubní kartáčky, zubní nitě, výrobky FAON atd.), které jsou dále členěny dle obsahu balení (např. komplety, náhradní kartáčky, rukojeti, ostatní).

Každé zboží v nich uvedené má přiřazené objednávací číslo (např. 0536), které je uvedeno vždy v první kolonce příslušného řádku. Toto číslo je rozhodující při identifikaci vámi objednaného zboží.

Další kolonky v řádku informují o obsahu daného balení (např. u čísla 0536: 1x rukojeť typu HS I, a 6x kartáčky = 1x kartáček OH 06, 1x OH 11, 1x OH 16, 1x OH 17, 1x OH 18, 1x OH 19).

Způsob objednání

Objednávky zasílejte na e-mail: husch@post.cz.

Příklad správné objednávky:

Jan Novák
Vymyšlená 999
111 11 Praha 1

Objednávám: obj. č. 0512 x 1 ks, 8013 x 5, F91 x 2 ks

Reklamace a vrácení zboží

Chcete-li vrátit celou zásilku, která je úplná a nepoškozená, můžete tak učinit bez udání důvodu do 14 dní po obdržení Vašeho nákupu. Zboží nutno vrátit i s fakturou, která bude následně stornována.
Pokud vracíte jen některou z položek, lze rovněž tuto část zásilky vrátit do 14 dní. Pokud však spotřebitel u dodaného výrobku poruší originální obal, není možné takové zboží vrátit a to především z hygienických a bezpečnostních důvodů. Zaplaťte prosím celou fakturovanou částku a peníze za vrácené zboží Vám budou poslány obratem po vyřízení reklamace.
Reklamaci zboží lze uplatnit v zákonné lhůtě dle Občanského zákoníku (24 měsíců na spotřební zboží) od data převzetí zboží kupujícím nebo do data spotřeby výrobku. Záruka se vztahuje na vady výrobní či vadu materiálu. Záruka se nevztahuje na poškození způsobená nevhodným a neopatrným zacházením, na běžné opotřebení v rámci životnosti výrobku nebo na výrobky po uplynutí data spotřeby.


 Slovensko

Výběr zboží

Jako základní vodítko k výběru zboží slouží menu po levé straně našeho internetového obchodu. V něm jsou systematicky seřazeny námi nabízené produkty dle obsahu balení (komplety, náhradní kartáčky, rukojeti, ostatní).

Každé zboží v nich uvedené má přiřazené objednávací číslo (např. 0536), které je uvedeno vždy v první kolonce příslušného řádku. Toto číslo je rozhodující při identifikaci vámi objednaného zboží.

Další kolonky v řádku informují o obsahu daného balení (např. u čísla 0536: 1x rukojeť typu HS I, a 6x kartáčky = 1x kartáček OH 06, 1x OH 11, 1x OH 16, 1x OH 17, 1x OH 18, 1x OH 19).

Způsob objednání

Objednávky zasílejte na e-mail: husch@post.cz.

Příklad správné objednávky:

Ján Novák
Vymyšlená 999
040 01 Košice
SLOVENSKO

Objednávám: obj. č. 0512 x 1 ks, 3032 x 2 ks, 4114 x 2 ks

Podmínky doručení zboží

Vámi objednané zboží Vám bude zasláno obratem po obdržení objednávky. Zboží je zasíláno poštou na dobírku na místo určení nebo na uvedenou adresu objednavatele. Plátcům DPH registrovaným na Slovensku prodáváme bez DPH. Neplátcům DPH (běžný zákazník) připočítáváme české DPH 21%.
Balné je zdarma! Poštovné činí minimálně 100,- Kč bez DPH (dle cen pro dobírku České pošty). V případě, že cena naráz (1 objednávka) objednávaného zboží přesáhne 1600,- Kč bez DPH (1936,- s DPH 21%) je poštovné zdarma!

Tvorba a správa Hupi © 2001 - 2013