Poštovné od 36,- Kč nebo ZDARMA!    Balné ZDARMA!    SLEVA 10% pro zdravotnictví

Mezizubní kártáčky OrHit Vítejte na nových stránkách tuzemského výrobce a prodejce dentálních potřeb HUSCH, s.r.o. Plzeň.
Kromě obvyklého představení naší společnosti zde naleznete odborné rady z oblasti ústní hygieny, návody k používání našich výrobků a především internetových obchod, kde si může v klidu prohlédnout námi nabízený sortiment či se dokonce nechat zlákat k nákupu výhodami, jenž Vám poskytujeme.

Naším hlavním produktem je mezizubní kartáček OrHit, který si získává stále více spokojených zákazníků. Kromě vysoké kvality překvapí i jeho příznivá cena oproti ostatním zahraničním výrobkům na našem trhu. Nabízen je v provedení se třemi druhy rukojetí včetně cestovní a šesti různě silnými kartáčky k dokonalému vyčištění všech mezizubních prostor.

Výrobková řada OrHit Velký zájem o mezizubní kartáček OrHit nás postupem času přiměl k zařazení dalších zajímavých výrobků pomáhajících v péči o dutinu ústní. V naší nabídce tak dnes naleznete i unikátní české zubní gely FAON a PRIMAdent.
Ve spolupráci s našimi partnery jsme dále uvedli na trh Dentální tyčinky (mečíky, flospiky) a dva druhy Zubních nití. Protože také vynikají vysokou kvalitou a srdce zákazníků si získávají i díky nízké ceně, nesou rovněž označení OrHit. Podle této značky tak snadno poznáte naše výrobky, typické výše uvedenými vlastnostmi.

Již nyní pro Vás připravujeme pro tyto stránky diskusní fórum a další interaktivní prvky, jako například ankety, která Vás jistě potěší a věříme, že nejen díky nim se budete na tyto stránky vracet. Budeme velice rádi, když nás z tohoto důvodu doporučíte i Vašim známí, příbuzným či kamarádům.

Tvorba a správa Hupi © 2001 - 2013